Zrcadlo Intesi Bilbao

Zrcadlo Intesi Bilbao je zajímavým a praktickým doplňkem interiéru. Je vyzdoben v přirozené atmosféře a vyzdobí mnoho stěn,... více informací »
Zrcadlo Intesi Bilbao
Značka: Möbler
1 999 Kč
Do obchodu
Zrcadlo Intesi Bilbao je zajímavým a praktickým doplňkem interiéru. Je vyzdoben v přirozené atmosféře a vyzdobí mnoho stěn,...

Zrcadlo Intesi Bilbao je zajímavým a praktickým doplňkem interiéru. Je vyzdoben v přirozené atmosféře a vyzdobí mnoho stěn, nejen v boho stylu, ale také ve skandinávských nebo moderních interiérech. Bude se krásně prezentovat, když bude viset samostatně, například na chodbě, aby se usnadnily poslední opravy před opuštěním domu. Skutečný zážitek bude integrován do větších uspořádání s plakáty, fotografiemi, seskupenými s dalšími zrcadly a tapisériemi, např. Nad pohovkou v obývacím pokoji. Nutně v blízkosti květináčů. Zrcadlo Boho je obvykle vyráběno ručně, takže každé je trochu jiné, každé je jedinečné.
Materiál: rákos, kulatý tvar,
Průměr: 90 cm
Výrobce: MöblerKvalitní výrobek Zrcadlo Intesi Bilbao máte možnost najít bezstarostně tu na našich stránkách v rubrice zrcadla! Nyní si můžete vybrat oblíbené výrobky ze zmíněné rubriky za zcela nejnižší cenu!

Tento nejprodávanější produkt Zrcadlo Intesi Bilbao od našeho známého výrobce Möbler máte možnost dostat právě teď v nabídce v akci. Produkt momentálně prodáváme za 1 999 Kč.