Zrcadlo Intesi Rise čtvercové

Zrcadlo je nepostradatelným prvkem v každém domě. Díky tomu každá nudná zeď získá neuvěřitelný charakter. Rise se vyznačuje... více informací »
Zrcadlo Intesi Rise čtvercové
Značka: Möbler
1 399 Kč
Do obchodu
Zrcadlo je nepostradatelným prvkem v každém domě. Díky tomu každá nudná zeď získá neuvěřitelný charakter. Rise se vyznačuje...

Zrcadlo je nepostradatelným prvkem v každém domě. Díky tomu každá nudná zeď získá neuvěřitelný charakter. Rise se vyznačuje krásným dřevěným rámem v přírodní barvě, který přitahuje oko a dodá charakter každému aranžmá. Rise je ideální jako zrcadlo do haly, obývacího pokoje nebo designové koupelny v boho stylu.
Výrobce: Möbler Často hledaný produkt Zrcadlo Intesi Rise čtvercové máte možnost pořídit teď na našich stránkách umístěný v rubrice zrcadla. Nyní můžete získat parádní produkty z naší sekce za super cenu. Značka Möbler vám nabízí top zboží. Naše nabídka je široká, u nás v nabídce najdete další zboží značky Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Velmi oblíbený kousek Zrcadlo Intesi Rise čtvercové od kvalitní značky Möbler máte možnost najít právě nyní na našich stránkách extra výhodně! Nyní pořídíte jen za 1 399 Kč.