Zrcadlo Mira ořech L

Pokud hledáte moderní a příjemné zrcadlo, Mira může být dokonalým dekoračním prvkem pro váš domov. Toto kulaté zrcadlo má... více informací »
Zrcadlo Mira ořech L
Značka: Möbler
3 799 Kč
Do obchodu
Pokud hledáte moderní a příjemné zrcadlo, Mira může být dokonalým dekoračním prvkem pro váš domov. Toto kulaté zrcadlo má...

Pokud hledáte moderní a příjemné zrcadlo, Mira může být dokonalým dekoračním prvkem pro váš domov. Toto kulaté zrcadlo má kulatý dřevěný rám s teplým dřevěným obložením. Pokud chcete, aby místnost vypadala větší, zrcadlo dokonale odráží světlo po celé místnosti. Horní polovina tohoto kulatého zrcadla je bezrámová, takže vypadá lehce a nenápadně. Toto univerzální zrcadlo vypadá skvěle jako zrcadlo v hale, hale nebo v ložnici. Mira je také dokonalým dárkem pro kolaudaci.
Rozměry balení: 90 x 88 x 8 cm
Výrobce: Möbler
Velmi žádaný kus je dostupný ještě tady na webu v populární rubrice zrcadla! Podívejte se na unikátní kousky z této oblíbené sekce za nejnižší cenu. Tato značka Möbler dlouhodobě vyrábí vysoce kvalitní zboží Přesvědčte se sami.

Tento velmi oblíbený kousek Zrcadlo Mira ořech L od společnosti s výborným jménem Möbler máte možnost získat tady teď právě za skvělou cenu! V současnosti za 3 799 Kč.