Zrcadlo Pagaj Intesi trapez stříbrné

Zrcadlo Pagaj je velmi módním doplňkem interiéru ve stylu glamour. Zrcadlo lze zavěsit na zeď díky rukojeti vyrobené z opasku z... více informací »
Zrcadlo Pagaj Intesi trapez stříbrné
Značka: Möbler
399 Kč
Do obchodu
Zrcadlo Pagaj je velmi módním doplňkem interiéru ve stylu glamour. Zrcadlo lze zavěsit na zeď díky rukojeti vyrobené z opasku z...

Zrcadlo Pagaj je velmi módním doplňkem interiéru ve stylu glamour. Zrcadlo lze zavěsit na zeď díky rukojeti vyrobené z opasku z ekokůže s ocelovou rukojetí. Rukojeť byla připevněna k zrcadlu nýtem. Světlé prošívání je další ozdobou na opasku. Zrcadlo je lichoběžníkové. Délka řemínku 13cm
Výrobce: MöblerNový výrobek Zrcadlo Pagaj Intesi trapez stříbrné je k dostání ještě tady na stránkách ve známé kategorii zrcadla! Mrkněte na oblíbené produkty z naší kategorie za báječnou cenu! To však není všechno, u nás toho najdete mnohem více! Podívejte se také na další kvalitní kousky od výrobce Möbler. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Věhlasný výrobce Möbler vás a vaše blízké obohatí o vynikající výrobky.

Levný kousek Zrcadlo Pagaj Intesi trapez stříbrné od skvělé značky Möbler lze sehnat na našich stránkách levně. Nyní pořídíte za 399 Kč.