Zrcadlo závěsné Intesi Fugl oválné

Zrcadlo Fugl je jemný univerzální ornament. Zrcadlo bylo umístěno v oválném černém práškově lakovaném rámu. Zrcadlo lze... více informací »
Zrcadlo závěsné Intesi Fugl oválné
Značka: Möbler
299 Kč
Do obchodu
Zrcadlo Fugl je jemný univerzální ornament. Zrcadlo bylo umístěno v oválném černém práškově lakovaném rámu. Zrcadlo lze...

Zrcadlo Fugl je jemný univerzální ornament. Zrcadlo bylo umístěno v oválném černém práškově lakovaném rámu. Zrcadlo lze zavěsit na zeď pomocí jutové šňůry připevněné k rámu.
Výrobce: MöblerSuper produkt Zrcadlo závěsné Intesi Fugl seženete nyní na stránkách zařazený v sekci zrcadla! Nyní najdete ještě podobné produkty ve zmiňované rubrice za parádní cenu. U nás toho najdete mnohem více, podívejte se také na další skvělé kousky značky Möbler. Jejich seznam najdete pod popisem tohoto produktu. V očích zákazníků populární výrobce Möbler vám nabízí vynikající produkty Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Velmi oblíbený kousek Zrcadlo závěsné Intesi Fugl oválné od výrobce s dlouholetou historií Möbler snadno můžete pořídit u nás napořád výhodně! Nyní pořídíte jen za 299 Kč.